<< zpět

Be2la® - ručně vyráběná glycerinová mýdla

(tedy ručně odlévaná do forem)

jedinečná zaváděcí cena - 49 kč vč DPH !

 

Rádi bychom Vám nabídli něco více než jen pouhé toaletní mýdlo. Tedy pokud se při nákupech zajímáte o původ a způsob výroby produktu a hledáte výrobky s přidanou hodnotou, pak jste tady u nás správně. Od letoška vyrábíme pro Vás - ručně odléváme, glycerinová mýdla z kvalitních surovin, bez konzervantů, stabilizátorů, zlepšovadel a dalších, jak se jim hanlivě říká éček. Pokud budeme považovat samotnou mýdlovou hmotu za přírodní, pak můžeme říct pouze z přírodních surovin. A jaké, že to jsou suroviny? V současné době Vám nabízíme 12 základních vůní (někdo říká "příchutí", protože citrusová mýdla tak krásně voní, až se Vám chce do nich skoro zakousnout..)

Květinové vůně: Levandule, růže, jasmín, fialka.

Citrusové vůně: Citrón, pomeranč, bergamot, mandarinka.

Bylinkové vůně: Tymián, šalvěj, heřmánek.

Jiné vůně: Skořice.

Všechny vůně existují ve třech variantách provedení - základní průhledné glycerinové mýdlo, mýdlo s přidaným bambuckým máslem a mýdlo s přidaným kozím mlékem (při výrobě se používá glycerinová mýdlová hmota s kozím mlékem). Celkově Vám tedy zatím můžeme nabídnout 36 druhů překrásně vonících, přírodních, ručně vyráběných glycerinových mýdel Be2la®.

Ale zpět k použitým surovinám a výrobě. Pro výrobu mýdel používáme odpovídající glycerinovou hmotu, extrakt březové kůry, patřičný esenciální olej (získávané zpravidla destilací s vodní párou z přírodní suroviny), potravinářské barvivo a části květů nebo lístků. Po roztavení všech surovin se tavenina odlévá do ručně zhotovených silikonových forem s našim logem Be2la®, kde následně ztuhne na tvar mýdla. Po vyklopení mýdla ručně balíme do fólie (ochrana před stárnutím a vysycháním) a opatříme štítkem. Takto vyrobené a zabalené mýdlo už putuje rovnou k Vám domů do koupelny..

 

Přidaná hodnota ručně vyráběných glycerinových mýdel Be2la® aneb důvody proč si ho koupit:

  • ruční výroba po jednom kuse, každé mýdlo je originál !
  • čistě přírodní, bez konzervantů, stabilizátorů, zlepšovadel
  • překrásná 100 % přírodní vůně odpovídající názvu (použit pouze esenciální olej)
  • přírodní vzhled dotvářejí přidané květy nebo lístky (případně kroužky skořice) a barva
  • přídavek extraktu březové kůry, který obsahuje na kůži blahodárně působící lupanové triterpenoidy - betulin a lupeol, které hýčkají a vyhlazují Vaši pokožku (viz sekce jak funguje)
  • deklarovaná hmotnost 100 g (typicky to bývá 104 - 107 g)
  • při běžném používání (čtyřčlenná rodina) mýdlo krásně drží tvar i barvu a vydrží přibližně jeden měsíc

 

"Kdosi spočítal, že v čtyřčlenné rodině (dva dospělí a dvě děti) je mýdlo v koupelně přibližně 100x za den použito na mytí rukou všech členů rodiny." To už je přeci důvod mít v koupelně něco víc, než jen mýdlo, ne? Kupte si naše přírodní ručně vyráběné glycerinové mýdlo Be2la® a budete se těšit jít si s ním umýt ruce a prožít znovu ten fantastický zážitek famózní vůně a bohaté skvělé pěny! (v takovém případě, Vám však vydrží o "něco" kratší dobu...)

Oceníme Vaše náměty na další příchutě, stejně jako Vaše názory, zkušenosti nebo připomínky co zlepšit: info@be2la.cz.

                                                                                                                             8. 9. 2015, Jan Šarek.

 

Můžete objednat v klidu a pohodě doma, bez fronty z našeho e-shopu:

 

http://eshop.be2la.cz/


       Zboží zasíláme za exkluzívní cenu 69 kč vč. DPH nejspolehlivějším dopravcem - TopTrans! Den předem Vám přijde avizační e-mail a sms, kde si můžete podle potřeby změnit termín dodání. V případě, že se rozhodnete pro dobírku, účtujeme nejnižší možné doběrečné - 44 kč vč DPH. Zboží je pak doručeno následující pracovní den po odeslání od nás. Pokud jste z Prahy nebo Stříbrné Skalice můžete rovněž zvolit osobní odběr a zboží získat za nulové dopravné a doběrečné.