Reference

Mám velmi dobrou zkušenost s použitím krému Be2la na spáleninu na ruce. Spálila jsem se na zápěstí při pečení v troubě. Po natření spáleniny krémem Be2la nevzniká puchýř, pouze hnědá skvrna, která po týdnu mizí a pokožka je hladká bez stopy jizvy. Byla jsem velmi příjemně překvapená.

Paní Jiřina, Nový Jičín

V létě jsem inkasoval nepříjemné vosí žihadlo do dlaně levé ruky. Jelikož jsem na píchnutí vosou poměrně citlivý, bylo to velice bolestivé. Poté mně napadlo namazat místo vpichu krémem Be2la, což přineslo velkou úlevu bolesti a po několika hodinách i zmenšení otoku.

Pan Honza, Praha

Trpím častými výskyty oparů kolem rtů a nosu. Při použití krému Be2la se mi podařilo již "vyrašené" opary zlikvidovat během dvou dnů a dokonce tzv. ohlašující se opary použitím krému Be2la zcela zarazit.

Paní Marie, Stříbrná Skalice

Mám dobrou zkušenost s použitím krému Be2la na opařenou nohu od horké kávy. Při zalévání šálku kávy se mi převrhnul hrnek a káva mi šeredně opařila stehno a koleno levé nohy. Velice intenzívně to pálelo a bolelo. Dcera mi pohotově namazala opařené místo krémem Be2la, přičemž jsem cítila velkou úlevu od bolesti a pálení. Byla jsem velmi překvapená, že se mi ani nevytvořil puchýř a celá opařená oblast se zhojila bez následků do jednoho týdne!

Paní Anna, Ostrava

Krém Be2la je úžasný, mně velmi hodně pomáhá při aplikaci na maloložiskovou parapsoriázu; a jinak ho používá celá naše rodina!

Pan Bob, Jílové u Prahy