Be2la® - 100 % přírodní masážní oleje

 

Nyní jedinečná zaváděcí cena 89 kč za 90 ml

 

          Jsou vyrobeny z vyvážené směsi tří přírodních rostlinných olejů - slunečnicového, olivového a madlového s přídavkem přírodní silice (esenciálního oleje). Naše oleje neobsahují žádné pomocné, přídavné látky, konzervanty, zlepšovadla, éčka ani parafín, jedná se o 100 % přírodní produkt. V současnosti nabízíme tři vůně:

 

  • Bergamot a pomeranč - aktívní sportovní masáž pro nabuzení

Díky čistě přírodnímu složení z vyvážené směsi kvalitních rostlinných olejů (slunečnicový, olivový a mandlový) a bergamotové a pomerančové silice se výborně hodí jak pro profesionální relaxační, tak domácí masáže. Masážní olej je dobře vstřebáván pokožkou, kterou vyživuje a činí ji hebkou a vláčnou. Bergamotová a pomerančová silice stimulují  a osvěžují organismus, odstraňují deprese a mají relaxační účinky. Navozují příjemné pocity čistoty a svěžesti. Neobsahuje parafín ani jiné syntetické složky, vyrobeno pouze z přírodních surovin.

 

Víte co je bergamot? Bergamot je citrusovník, který plodí citrusy tvarem připomínající hrušku, vzhledem bradavičnatý, sytě zelený citrón. Domovem této rostliny je Kalábrie v jižní Itálii. Plody nejsou určeny k přímé konzumaci (zřejmě příliš hořké a trpké?), ale těží se z nich ceněná bergamotová silice, která je hojně využívána v potravinářství (čaj Earl grey a další) a parfumerii.

 

  • Levandule - relaxační masáž po sportovním výkonu

Díky čistě přírodnímu složení z vyvážené směsi kvalitních rostlinných olejů (slunečnicový, olivový a mandlový) a levandulové silice se výborně hodí jak pro profesionální relaxační, tak domácí masáže. Masážní olej je dobře vstřebáván pokožkou, kterou vyživuje a činí ji hebkou a vláčnou. Levandulová silice uvolňuje svalové napětí a odstraňuje psychickou a fyzickou únavu. Působí pozitivně při regeneraci svalových a revmatických potíží, stejně jako při nervovém vyčerpání a bolestech hlavy. Nedoporučuje se použití u těhotných a lidí s nízkým tlakem. Neobsahuje parafín ani jiné syntetické složky, vyrobeno pouze z přírodních surovin.

O proslulých levandulových plantážích ve Francii (Provence) a Belgii ví skoro každý. Ale věděli jste, že levandulové farmy existují už i nás?

 

  • Růže (Damašková) - relaxační masáž pro každou příležitost
Díky čistě přírodnímu složení z vyvážené směsi kvalitních rostlinných olejů (slunečnicový, olivový a mandlový) a růžové silice se výborně hodí jak pro profesionální relaxační, tak domácí masáže, včetně dětí. Masážní olej je dobře vstřebáván pokožkou, kterou vyživuje a činí ji hebkou a vláčnou. Silice z růže damascénské odstraňuje nervozitu a vytváří harmonii, navozuje zklidnění a pomáhá při stavech úzkosti. Zanechává příjemné pocity květinové zahrady. Afrodiziakální účinky růžového oleje jsou známy již ze staré Antiky. Neobsahuje parafín ani jiné syntetické složky, vyrobeno pouze z přírodních surovin.
 

Růže damašková nebo jestli chcete také damascénská, vypadá jako naše šípková růže (pokud odkvete má i šípky) a má nejvyšší obsah silice, proto se pěstuje pro její výrobu. Růžová esence je známa už od dob staré antiky, kdy ji Peršané využívali jako perfém i jako afrodiziakum (růže byla a bude zasvěcena bohyni Afroditě). Ovšem staří Řekové a Římané neznali 100 % růžový olej, ale používali pouze růžovou vodu. Výroba růžového oleje započala až v Evropě, když byla dovezena první růžová voda z válečných tažení Křižáků a ve 13. století ji začal pěstovat v zahradách svého zámku francouzský rytíř Robert de Brie. První pokus o destilaci růžové vody s cílem získat růžový olej byl učiněn až roku 1577 ve Frankfurtu nad Mohanem. Na výrobu jednoho litru 100 % růžového oleje je zapotřebí přibližně 3-4 tun okvětních lístů damašské růže (pro srovnání k výrobě jednoho litru levandulového oleje postačí "jenom" 200 kg levandulových květů)! Největším světovým producentem je Bulharsko, které má pro tyto účely v údolí Kazanlaku se speciálním klimatem růžové pole o rozloze 50x80 km! A víte kdo je největším odběratelem 100 % růžového oleje? Překvapivě NASA, která jej používá jako nejjemnější mazivo pro jemné strojní mechanizmy v kosmu! (Zdroj: http://zahradaweb.cz/rosa-x-damascena-mill-ruze-damasska/)

 

  • Rozmarýn a meduňka - uklidňující masáž (a klidný spánek)
Díky čistě přírodnímu složení z vyvážené směsi kvalitních rostlinných olejů (slunečnicový, olivový a mandlový) a unikátní kombinaci rozmarýnové a meduňkové silice se výborně hodí jak pro profesionální relaxační, tak domácí masáže. Masážní olej je dobře vstřebáván pokožkou, kterou vyživuje a činí ji hebkou a vláčnou. Rozmarýnová silice uvolňuje svaly a odstraňuje jejich křeče a zmírňuje i bolesti kloubů. Silice meduňky lékařské tlumí bolesti a má celkové zklidňující účinky, dokáže navodit příjemnou náladu před usínáním. Skvělé využití proto nalézá olej pro zklidňující masáže fyzicky unaveného těla zatíženého nervovým vyčerpáním a stresem. Nedoporučuje se použití u lidí s nízkým tlakem. Neobsahuje parafín ani jiné syntetické složky, vyrobeno pouze z přírodních surovin.
 
Obě bylinky znaly a používaly už naše babičky. Meduňka je prastará česká bylinka z čeledi hluchavkovitých, jejíž bílé květy milují včely. V létě Vás zahrne omamnou vůní, která odpuzuje hmyz. Meduňka je téměř "všelék", lze ji užívat vnitřně jako čaj, v horkém létě z ní udělat bezvadnou citronovou limonádu nebo alkoholické mojito nebo náš olej použít k masážím nebo usušenou natí můžete plnit polštářky pro dobré spaní. Meduňka tlumí bolesti a uklidňuje - rozbouřenou mysl, starosti, neklidné myšlenky... Šálek meduňkového čaje Vám zajistí klidné a dobré spaní. Rozmarýna (mořská rosa - zdroj: http://www.ireceptar.cz/zahrada/uzitkova-zahrada/rozmaryn-bylinka-pro-povzbuzeni/) je používána neméně dlouho - v kuchyni jako koření, jako čaj nebo jako náš olej pro masáže. Věděli jste, že krásné bílé nebo růžové květy rozmarýny, které můžeme vidět ještě koncem zimy, když ke sníh bývají první potravou včel? Vůně rozmarýny je nevtíravá, harmonická připomínající jehličnatý les. Zevně účinkuje výborně na namožené svaly, ale také bolesti kloubů. Masážní olej rozmarýny s meduňkou je jedinečný produkt, který snoubí účinky dvou unikátních bylinek v jednom a naleznete jej právě u nás. Okuste jeho jedinečné vlastnosti...a zamilujete si ho.
 

 

                                                                                                                    20. 9. 2015, Jan Šarek

Můžete objednat v klidu a pohodě doma, bez fronty z našeho e-shopu:

 

http://eshop.be2la.cz/


       Zboží zasíláme za exkluzívní cenu 69 kč vč. DPH nejspolehlivějším dopravcem - TopTrans! Den předem Vám přijde avizační e-mail a sms, kde si můžete podle potřeby změnit termín dodání. V případě, že se rozhodnete pro dobírku, účtujeme nejnižší možné doběrečné - 44 kč vč DPH. Zboží je pak doručeno následující pracovní den po odeslání od nás. Pokud jste z Prahy nebo Stříbrné Skalice můžete rovněž zvolit osobní odběr a zboží získat za nulové dopravné a doběrečné.