Be2la šumivá srdíčka do vany

(dvě srdíčka o celkové hmotnosti 2x15 g za 39 kč vč DPH)

 

       Nabízíme Vám jedinečná ručně vyráběná šumivá srdíčka, vhodná pro vytvoření dokonalé relaxační koupele a atmosféry u Vás doma. Šumivá srdíčka mají stejné složení jako šumivé koule - obsahují hrubozrnou koupelovou sůl, šumivou směs, která usnadňuje rozpouštění (kyselina citronová a jedlá soda), olivový olej pro zjemnění pokožky, extrakt březové kůry pro regeneraci a vyhlazení pokožky a nádherně vonící přírodní silici a květy. Po vložení do vany se koule pozvolna rozpouštějí za vydatného šumění a rovnoměrného uvolnění všech složek, které se postarají o Vaši unavenou a oslabenou pokožku, budou ji hydratovat a zvláčňovat. Po koupeli nebude vaše pokožka vysušená díky přídavku olivového oleje. Srdíčka mají průměr přibližně 3.5 cm a výšku cca 1.5 cm a hmotnost 15 g, v jednom balení jsou dvě 15 g srdíčka. Záleží jen na Vás, které vůně si vyberete:

 

  • Fialová levandule - obsažená 100 % přírodní levandulová silice (a sušené květy) pomáhá uvolňovat svalové napětí a odstraňuje psychickou a fyzickou únavu, čímž redukuje stres. Působí pozitivně při regeneraci svalových a revmatických potíží, stejně jako při nervovém vyčerpání a bolestech hlavy. Nedoporučuje se použití u těhotných a lidí s nízkým tlakem. O Vaši pokožku budou dále pečovat - olivový olej a lupanové triterpenoidy z březové kůry.

  • Žlutý heřmánek - o léčivých účincích heřmánku je známo již od dob největšího bylináře Aviceny. Heřmánek má nepřeberné množství pozitivních účinků (negativní snad nejsou známy žádné) na lidský organizmus i pokožku. Jmenujme alespoň "pár" - antimikrobiální-dezinfekční, protiplísňové, protizánětlivé, regenerační účinky, dále urychluje hojení ran a snižuje výskyt jizev. A právě 100 % přírodní, modrou silici a květy heřmánku pravého obsahují i naše šumivé koule do vany. Využijte 100 % síly přírody heřmánku, olivového oleje a lupanových triterpenoidů z březové kůry, a nechte je hýčkat Vaši pokožku.

  • Růžové ​lesní plody - Zažijte famózní zážitek a nechte se unášet na vlnách vůně čerstvého lesního ovoce, kterou dotváří 100 % přírodní bergamotová silice a sušené lesní plody. Určeno k relaxační a stimulující koupeli. Bergamotová silice stimuluje  a osvěžuje unavený organismus, odstraňuje deprese a má relaxační účinky. Navozuje příjemné pocity čistoty a svěžesti. O Vaši pokožku budou dále pečovat - olivový olej a lupanové triterpenoidy z březové kůry.

 

Nákupní tip: Pokud si nemůžete vybrat a rozhodnout, která z nich je ta pravá, můžete si koupit i všechny naráz! :-)

 

Můžete objednat v klidu a pohodě doma, bez fronty z našeho e-shopu:

 

http://eshop.be2la.cz/


       Zboží zasíláme za exkluzívní cenu 69 kč vč. DPH nejspolehlivějším dopravcem - TopTrans! Den předem Vám přijde avizační e-mail a sms, kde si můžete podle potřeby změnit termín dodání. V případě, že se rozhodnete pro dobírku, účtujeme nejnižší možné doběrečné - 44 kč vč DPH. Zboží je pak doručeno následující pracovní den po odeslání od nás. Pokud jste z Prahy nebo Stříbrné Skalice můžete rovněž zvolit osobní odběr a zboží získat za nulové dopravné a doběrečné.